Щорічний конкурс " Міс Золота осінь"
25 жовт. 2019
![](/uploads/org4475/news_1572018767_.jpg)
Щорічно відбувається конкурс " Міс Золота осінь" для дівчат та виставка робіт з природних матеріалів " Дари осені". І цей рік не став винятком. Чотири учасниці продемонстрували свої вміння та таланти, показали свою жіночність та ніжність. Титул" Міс Золота осінь" цього року дістався учениці першого курсу групи К -19 Питоні Наталії. Тож вітаємо всіх учасниць та бажаємо натхнення і жаги до перемоги не лише на сцені, а й у повсякденному житті.